Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Zloděj v akci. Neznámý lapka řádil v mužské šatně na French Open

Neznámý pachatel právě opustil šatnu (Foto: Repro La Nacion)

Neznámý pachatel právě opustil šatnu (Foto: Repro La Nacion)

Krádež během jedné z nejpřísněji střežených akcí na světě? V areálu Rolanda Garrose žádný problém! Letošní ročník French Open bojuje s těžkou uvěřitelnou skutečností – krádežemi přímo v mužské šatně. Mezi největší oběti neznámého lapky podle deníku La Nacion patří Guido Pella a Franco Davin (kouč Fabia Fogniniho). Neznámý pachatel zatím spravedlnosti utíká, ale podle spekulací se může jednat o nejmenovaného bývalého francouzského tenistu.

Zdá se, že v mužských šatnách areálu Rolanda Garrose není ani přes přísné bezpečnostní kontroly vůbec bezpečno. Zloděje nezastaví ani uzamčená skříňka! Argentinci Pellovi totiž právě ze skříňky zmizela blíže nespecifikovaná finanční částka a luxusní peněženka. Ještě hůře pak dopadl Davin. Kouč italského bouřliváka v úterý 29. května vyrazil na zápas svého svěřence a v šatně si v tašce nechal veškeré věci kromě mobilního telefonu. Po svém návratu se však nestačil divit. Sportovní taška plná osobních věcí byla pryč. Davin tak přišel nejen o oblečení, hotovost, kreditní kartu a pas, ale také o Zelenou kartu opravňující k pobytu v USA.

„Všude kontrolují vaše tašky a žádají akreditaci. Venku pak navíc stojí kluci se samopaly a přitom nemohou chytit jednoho zloděje? To je neuvěřitelné,“ zlobil se Fogniniho kouč. Ten se snažil u organizátorů domoci spravedlnosti, ale neuspěl. Neznámého lapku totiž zachytila pouze jedna kamera a ještě ze špatného úhlu. Zloděj tak podle spekulací musel areál velmi dobře znát a věděl o rozmístění bezpečnostních kamer, což napovídá verzi s bývalým domácím tenistou.

V Paříži se něco podobného navíc nestalo poprvé. S podobným rozčarováním totiž už loni odjížděli Marcel Granollers a Bruno Soares. 

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//zlodej-v-akci-neznamy-lapka-radil-v-muzske-satne-na-french-open-20226cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist