Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro zobrazení cíleného obsahu, reklamy a pro účely sledování návštěvnosti. Souhlasím Další informace

Zverev po rozchodu s Ferrerem: Nerespektoval můj tým. Nemá disciplínu, namítá Španěl

Alexander Zverev a Juan Carlos Ferrero na začátku jejich spolupráce (Foto: Instagram.com)

Alexander Zverev a Juan Carlos Ferrero na začátku jejich spolupráce (Foto: Instagram.com)

Jejich spolupráce začala loni překvapivým triumfem v Římě a skončila nečekaným rozchodem po letošním Australian Open. ALEXANDER ZVEREV (20) sice pod vedením JUANA CARLOSE FERRERA (38) získal tři tituly včetně dvou kategorie ATP Masters 1000, ale vše je minulostí. Talentovaný Němec před pár týdny ukončil spolupráci s bývalou světovou jedničkou, protože necítil dostatek respektu ke zbytku svého týmu, kde má velké slovo jeho otec. S tím však nechoďte za legendárním Španělem! Podle něj totiž Zverev postrádá disciplínu a nechce tvrdě pracovat.

„Po Australian Open jsme se pohádali, což je v pořádku, pokud se jedná o nás dva. Podobné výměny názorů mám i s ostatními členy týmu a normálně spolu vycházíme,“ řekl dvacetiletý talent deníku Marca a zdůraznil, že tentokrát se nejednalo o běžnou hádku. „V jednu chvíli byl velmi neuctivý vůči celému týmu, takže jsem musel ukončit naši spolupráci,“ dodal Zverev.

S poněkud jiným vysvětlením však o několik dnů později přišel Ferrero. Problém byl podle něj spíše v nedisciplinovanosti jeho svěřence. „Od prvního dne jsem po něm chtěl, aby respektoval celý tým. Kromě jiných věcí jsem ho prosil, aby byl více dochvilný a uvědomil si, že není v pořádku chodit každý den na trénink o 20 nebo 30 minut později. Více disciplíny by mu pomohlo se zlepšit,“ uvedl Španěl.

Zverev nejprve sekal latinu a svědomitě plnil pokyny někdejší světové jedničky, ale poté přišly problémy. „Během prvních měsíců byl disciplinovanější a plný respektu, ale postupně se otrkal a přestal respektovat nastavená pravidla,“ zalitoval Ferrero promarněné šance.

 

Další informace

Sdílet na:

www.tennis-arena.cz//zverev-po-rozchodu-s-ferrerem-nerespektoval-muj-tym-nema-disciplinu-namita-spanel-19647cz/

Diskuze:

Partneři

© Tennis Arena s.r.o. 2017, Design by Beneš & Michl.
Provozováno na CMS wmPUBLIC.

Projekt www.tennis-arena.cz využívá zpravodajství ČTK a SITA, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK i SITA výslovně zakázáno.

TOPlist